RAKSTI MUMS
Kas notiek? Par mums Par Koknesi Galerijas Kur tas ir Cenas

ORGANIZĒJAM SVINĪBAS UN PASĀKUMUS :)

Pieturvieta Pērsejas ir lieliska izvēle, ja brīvdienā gribi izbraukt no pilsētas un labi pavadīt laiku vienā no visskaistākajām Latvijas vietām.

Nojume un terase ar skatu uz Pērsi ir gana plaša, lai brīvi savietotu 50 tavus draugus, kolēģus, brīvdabas kāzu vai bērna jubilejas viesus, un aizraujošu pasākuma programmu, noformējumu un ēdienkarti vari droši uzticēt mums. Ieskatu vienā otrā šeit notikušā pasākumā var gūt mūsu galerijās.
Bērnu priekam te ir šūpoles, lielajiem – volejbola laukums, laivu piestātne, ugunskura vieta un grils. Ja pieteikusies grupa, varam piedāvāt arī nūjas.

Ja izmanto kādu Pieturvietas pakalpojumu — kaut vai gardo Ugunszupu — piknika vieta maksā EUR 1.00 no cilvēka uz 2h (ieskaitot malku vai ogles grilam).

Ja gribi pats iekurt grilu, uzcept desiņas vai nodoties sportiskām aktivitātēm - piknika vieta uz 1h maksās EUR 1.00 no cilvēka, malka un grils - EUR 5.00.

Ugunszupu varam uzvārīt pēc tavas gaumes —ar zivīm, žāvētām ribiņām, pupām vai zirņiem, varbūt veģetāro - EUR 2.00 no cilvēka. Vēlies klāt garšīgu rupjmaizi ar zaļumu sviestu un karstu zāļu tēju - EUR 1.50 no cilvēka. Ja vēlies bagātīgāku ēdienkarti - arī tas ir iespējams! Atkarībā no tavas gastronomiskās gaumes - izvēlies, mēs radīsim risinājumu un piedāvāsim cenu!

Iespēja pasūtīt vakariņām Ugunszupu īpaši varētu interesēt Daugavas laivotājus, jo Pērsejās var ne tikai pietauvot laivas un uzcelt teltis, bet, iepriekš piezvanot, sarunāt, lai mēs no veikala atvedam nepieciešamo omulīgai vakarēšanai. Varam laikus iemarinēt tev šašliku, nopirkt alu, iekurt grilu, tikai iepriekš piezvani 29119882 (Ita). Pērses straume ļaus nākamajā rītā mierīgi atgriezties uz Daugavu.

Ja jautāsi, kā pie mums vasarā ar odiem, mēs atbildēsim — šī taču ir civilizācijas gandrīz nesabojāta daba! Protams, pie mums tie ir! Cik jums vajadzēs?

Ieteikt Facebook