RAKSTI MUMS
Kas notiek? Par mums Par Koknesi Galerijas Kur tas ir Cenas

Jaunums - SUP dēļu noma 

Piedāvājam SUP dēļu nomu. Pieejami kvalitatīvi četri SUP dēļu komplekti.

Nomas maksā iekļauts:

• Instruktāža 5-15 minūtes;
• SUP ekipējuma noma, veste.

SUP nomas cenas par vienu komplektu:

• No pirmdienas līdz ceturtdienai: viena stunda - 5 EUR  /  divas stundas - 7 EUR
• No piektdienas līdz svētdienai: viena stunda - 7 EUR /  divas stundas - 10 EUR 

Iepriekšēja rezervācija pa tālruni – 29119882, Ita

Laivu noma

Piecas 3-vietīgas airu laivas piestātnē "Pērsejas"  laivotājus gaida no maija līdz pat oktobrim. Arī tad, ja liels vējš un Daugavā viļņi, jo Pērsē parasti ir mierīgi, un var spēkus iemēģināt arī pilnīgi iesācēji. Apmācību kursu neapsolām, bet pamatlietas pastāstīsim.

Laivu nomas cenas

Pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās - stunda - 5 EUR   /   trīs stundas - 7 EUR 

Piektdienās, sestdienās, svētdienās - stunda - 5 EUR  /  divas stundas - 7 EUR  /  trīs stundas - 9 EUR

Laivas iepriekš rezervēt pa tālruni - 29119882, Ita

Laivas noma visai diena (12 stundas) pirmdienās, otrdienas, trešdienās, ceturtdienās - 10 EUR, piektdienās, sestdienās, svētdienās - 15 EUR.

Īpašs piedāvājums - izrotāta laiva jaunlaulātajiem, kāzu jubilejām vai citiem svētkiem un godiem - no 20 EUR!

Par laivu nekāda ķīlas nav jāatstāj, taču būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, un mēs pierakstīsim tavu tālruņa numuru visādam gadījumam. Vismaz vienam laiviniekam laivā ir jābūt 18 gadus vecam, un arī drošības noteikumi jāievēro (tos iedosim izlasīt un parakstīties) — mugurā jābūt glābšanas vestei, kuras saņemsiet reizē ar laivu. Laiva ir paredzēta trim cilvēkiem. Labi, labi, drīksti paņemt līdzi arī suni vai kaut mājas sesku, ja esi drošs par tā peldētprasmi. Jo dzīvnieku peldvestes mums nav. Toties ir bērnu peldvestes — paskaties galerijā, kādi ķipari laivo!

Lai laivotu, nav nepieciešams kaut kāds īpašs apģērbs. Laivas ir tīras, vari vizināties kaut kāzu kleitā! Saulainā dienā gan nenāks par ļaunu galvassega — uz ūdeņiem saule labi «pievelk». Turpat netālu ir pāris peldvietas, kur sakarsušo galvu atvēsināt, tās atradīsi kartē.

Ja tev ir līdzi kāda manta, ko nevēlies laivā vizināt, vari to atstāt brīvdienu piestātnē Pērsejās — pieskatīsim. Vari atstāt pieskatīšanai arī bailīgāko biedru, bet labāk paskaidro viņam, ka, pirmkārt, laivas ir stabilas, un, lai tās apgāztu, pašam īpaši jāpiepūlas, un, otrkārt, atradīsies arī viņa svaram piemērota drošības veste, un tā noturēs viņu uz ūdens gana ilgi, lai pat peldētnepratējs tiktu līdz krastam.

 

Ieteikt Facebook