RAKSTI MUMS
Kas notiek? Par mums Par Koknesi Galerijas Kur tas ir Cenas

Misija Koknese ir aktīva atpūta ar sacensību elementiem 6-30 cilvēku grupai. Ja gribi doties šajā aizraujošajā piedzīvojumā, piesaki savu komandu iepriekš (tālrunis 29119882 Ita, e-pasts ita.lejina@gmail.com).

Dalības maksa — EUR 5 no cilvēka. Misijas uzdevumus izvēlamies pēc vecuma un pārgājiena dalībnieku vēlmēm. Misija — nav uzdevums uz laiku, bet gan uz acīgumu, atjautību un uzmanību. Sarežģītības pakāpes tiek pielāgotas dažādām paaudzēm un sagatavotības līmenim. Dalības maksā ietilpst ieejas maksa pilsdrupās, maršruta karte, uzdevumu lapa, inventāra noma (nūjas, laiva un glābšanas veste), kā arī balva uzvarētājam.

Lai pildītu Misiju, nepieciešams laikapstākļiem un staigāšanai piemērots apģērbs — augstpapēžu kurpēs vai iešļūcenēs veikt visus uzdevumus būs pagrūti. Līdzi jāņem arī viedtālrunis vai fotoaparāts!

Ko darīt, ja esi pieteicies Misijai, bet smidzina lietus? Jārēķinās, ka visu Misijas uzdevumu izpilde parasa vairākas stundas. Ja no smidzināšanas nav bail, droši vari doties Misijā un pēc tam sasildīties Pieturvietas nojumē ar siltu tēju vai Ugunszupu.

Ja izvēlies Misiju ar Uguns zupu ( varam piedāvāt dažādus variantus!) dalības maksai klāt skaitīsim vēl 2 EUR no cilvēka.

Pie Uguns zupas varam piedāvāt gardu rupjmaizi ar zaļumu sviestu un zāļu tēju, pasniegsim to  tikai par 1,50  EUR no cilvēka.

Ja vēlies nopietnāku maltīti - varam piedāvāt sautētus kāpostus, kartupeļus, grildesiņas, šasliku vai kādu citu jūsu izvēlētu gardumu!

Zvani un par visu vienosimies!

Ieteikt Facebook