SUPošana – šobrīd tas ir ūdens sporta veids Nr.1 pasaulē!  Ar SUP dēli vari doties lieliskos izbraucienos dažādos laika apstākļos, dažādās ūdenstilpēs, piemērots gan gluda, gan viļņaina ūdens apstākļos.

Latvija ir aplaimota ar neskaitāmām ūdenstilpēm, kurās var nodoties airēšanai uz dēļa. Koknese ir teicama vieta šīs sportiskās aktivitātes veikšanai. Rāmā upe Pērse un plašā Daugava ar vilinošo dabas skaistumu – šeit prieku gūs gan tie, kuri SUPošanu jau ir iemīlējuši, gan tie, kuriem pirmā pieredze vēl priekšā!
SUPošana ir pieejama ikvienam – tās pamatā ir stabils, garš SUP (Stand Up Paddle) dēlis un airis. Stāvi vai sēdi un airē, lai baudītu ūdens plūdumu un brīnišķīgos dabas skatus. SUPošana īpaši piemērota lieliskām bezvēja dienām. Dodies pats vai kopā ar ģimeni un draugiem neaizmirstamā ekskursijā ar SUP dēļiem. Baudi brīnišķīgu aktīvās atpūtas dienu uz ūdens un atklāj ierasto no cita skatupunkta!

Brīvdienu piestātne “Pērsejas” atrodas pašā Pērses krastā un piedāvā SUP dēļu nomu. Nomā pieejami kvalitatīvi četri SUP dēļu komplekti.

Nomas maksā iekļauts:
• Instruktāža 5-15 minūtes;
• SUP ekipējuma noma, veste.

SUP nomas cenas:
• No pirmdienas līdz ceturtdienai: viena stunda - 5 EUR  /  divas stundas - 7 EUR
• No piektdienas līdz svētdienai: viena stunda - 7 EUR /  divas stundas - 10 EUR 

Iepriekšēja rezervācija pa tālruni – 29119882, Ita